II. NEMZETKÖZI BALATONI
TOJÁSFESZTIVÁL
Siófok, 2004. Október 8-9-10.
Részletes program helyszínenként

Időpont
1. Színpad
FŐ TÉR
2.színpad
FESZTIVÁL - SÁTOR
PÉNTEK
10.00 - 11.30 Bojtorján együttes koncertje  
11.30 - tól Ovis, iskolás és középiskolás pályázatok díjkiosztása  
13.00 - 14.30 Hooligans koncert  
14.30 - 15.00 A FESZTIVÁL ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓJA  
15.00 - 15.30 Siófoki Mazsorett Egyesület műsora  
15.30 - 16.00   Tojásmese az ádándi általános iskolások előadásában
16.00 - 16.30 Sportbemutató  
16.30 - 17.30 Savaria táncegyüttes
latin mix show
 
17.30 - 19.00   Beatrice koncert
19.30 - 21.00   Extázis együttes nyitó-bulija
21.00 - 22.30   Fiesta ÉLŐBEN (2004-ben csak itt a fesztiválon!)
 
SZOMBAT
9.40-től Dinamika Táncegyeseület moderntánc bemutatója  
10.00 - 11.00 Petőfi rádió: SZTÁRSÁV
adás élőben a fesztiválról
Pomádé Egyesület táncbemutatója
11.00 - 12.00 "Óz a nagy varázsló"
bűvészműsor élő állatokkal
12.00 - 12.30 Kiki koncert Mesterszakács verseny
14.00 - 15.00 Solymos Tóni és barátai
élő koncert
15.00 - 15.30 Kacor Feri műsora
15.30 - 16.00 Second Accident koncert
16.00 - 16.30   Matyi és a hegedűs
16.30 - 17.00 Dr. Komáromi István
"A tojásdal és társai" koncert
 
17.30 - 18.00 Operett show, Oszvald Marika főszereplésével  
19.00 - 20.00   Tojásdal a Blokk együtessel (közben EDDA)
20.00 - 21.30 Edda Művek; élőben
21.30 - 23.00  
 
VASÁRNAP
9.15 - 10.00 Kék Balaton fúvószenekar Fonyódról  
10.00 - 13.00 Guinness-rekord tojáspörkölt készítés Benke Laci bácsi és
mesterszakácsok közreműködésével
Műsorvezető:
Jónás Tamás és Sebeők János
Közreműködik:
az Ádándi Népdalkör
 
12:30-13:00 Csocsesz
13.00 - 13.40 A siófoki Cigány kisebbségi néptánccsoport műsora
14.00 - 15.00 Bódi Guszti és a nagyecsedi Fekete Szemek műsora  
15.30 - 16.30   Mága Zoltán és az angyalok
16.30 - 17.00 Fenyő Miklós és a rock-and-rool tánccsoport  
17.00 - 17.30   Operett angyalai
18.00 - 19.00 Nagy Mátyás - Zámbó Jimmy emlékkoncertje  
19.00- től   FESZTIVÁLZÁRÓ A svájci, németországi és angliai turné után Magyarországon először fellépő SECOND ACCIDENT együttessel
     
PROGRAMOK A GASZTRONÓMIAI SÁTORBAN
Időpont
PÉNTEK
15.30 - 17.00 Franc Kapelle sramli műsora
17.00 - 19.00 Fesztivál kívánságműsor
19.30 - 23.00 Nosztalgia együttes  
 
  SZOMBAT
10.00 - 11.00 Abai citerazenekar műsora
11.00 - 12.00 Sramli a Kontenentál együttessel
12.00 - 14.30 Laisz András mixer világbajnok
show-műsora és koktél készítési bemutatója
15.30 - 17.00 Nosztalgia együttes
17.00 - 19.00 Fesztivál kívánságműsor
19.30 - 23.00 Extázis együttes
 
  VASÁRNAP
10.00 - 11.00 A Diósi zenekar
15.30 - 19.00 Extázis együttes benne Fesztivál kívánságműsor
     
A műsorváltozás jogát fenntartjuk